• Ново
Nebility Жените Половината Тренер Shapewear Стомак Контрола Половината Cincher Тенок Тело Shaper Тренингот Girdle Underbust Корсет

Nebility Жените Половината Тренер Shapewear Стомак Контрола Половината Cincher Тенок Тело Shaper Тренингот Girdle

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

УДОБНО ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ ПОЛОВИНАТА CINCHER : половината потенок girdle е направен од удобно & дише & еластичен spandex + polyadmide помеша ткаенина,флексибилни и издржливи,100% Латекс-Бесплатно,тоа е лесно да се чисти и удобни за носење за целиот ден,невидливо под дневна облека, без досадни линии.Израмните стомакот за да се постигне постпартална обновување.Веднаш слабеење половината и го обликува вашето тело крива.ПРИЛАГОДЛИВИ 3 РЕДА КУКА & ОКО ЗАТВОРАЊЕ : нашата половината shaper е 3 реда на кука и око затворање направи тоа многу лесно да се стави на и полетување,обезбедување на различно ниво на компресија на стомак контрола,овозможувајќи ви да ја прилагодите големина колку што е потребно,за да се обезбеди да може да го собере во најголем степен,и созд што повеќе убави hourglass фигура.Веднаш слабеење половината и го обликува вашето тело крива.Оваа половината shaper употреба полумесечина линии & лесна стил, кој е невидлив под дневна облека,совршено се вклопуваат вашето тело,ви помогне да изгледаат и се чувствуваат одлично.Нашите половината тренер е underbust корсет може да цврста контрола на мало масти за да се направи вашето тело нема грутки & испакнатини & bulks,нека ви изгледа поубаво во било облека.Погоден за свадба/датира/партија/матурска/club/фестивали/дневно.Дава градите совршен поддршка за да изгледа шармантно. 360° ФИРМА КОНТРОЛА на СТОМАК ПОЛОВИНАТА ТРЕНЕР : ова половината тример е доволно широка за да се заврши целосно околу вашиот стомак, навивам,својата супериорна силна еластичен материјал може да се обезбеди поголема компресија на midsection,да ви помогне да ги стегаат стомакот,држете го вашиот стомак,мазна долниот дел на стомакот, да ви даде инстант тенок крива.

Особините

Купувачите избираат и