• Ново
HQUA PAS10 Езерцето & Езеро Aerator Систем за До 1 Хектари, 110V 1/2 HP Компресор + Една ролна од 100' Пондерирана Цевки +Една Diffuser

HQUA PAS10 Езерцето & Езеро Aerator Систем за До 1 Хектари, 110V 1/2 HP Компресор + Една ролна од 100' Пондерирана

DEN 13439.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Замислете си мал аерација диск кој работи во аквариум, оваа единица ќе ви помогне да ги вратите езера и бари природно.Гумени држачи намалување на бучава и вибрации за нечујно функционирање.PAS20 дифузен аерација "tums езерото над" , со додавање на кислород на сите нивоа, во најефикасен и економичен начин да се постигне здрав баланс.8 засилувачи и пумпи 4. 100' Висок квалитет црево авиокомпанија.

Особините

Купувачите избираат и