• Ново
Капетан Џеј Риболов Saltwater Попер Мами topwater Риболов Мами Молив Мами Тоне Тешко Мамка Молив Попер Намамат Poppers Surf Риболов Мами Молив Намамат

Капетан Џеј Риболов Saltwater Попер Мами topwater Риболов Мами Молив Мами Тоне Тешко Мамка Молив Попер Намамат

DEN 239.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Класичен молив ги наведуваш со 3 D очи и ласерски ефект скала.Привлекување на риба од одраз светла од сите правци.Издржливи ABS смола материјал со тешки-должност сплит прстен и нерѓосувачки челик навој здрав тело.Редизајниран и совршено се бројат за долго кастинг.Идеален за шарени бас, Џек Crevalle, Roosterfish, или училиште на туна и дорадо (Махи-Махи итн..).Остри и силни Јапонски Sugiura treble куки . 4 X treble куки даде на издржливост да се справи со какви било inshore или оф-шор риба.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : СЕ СПРАВИ СО НЕГА!ИСКЛУЧИТЕЛНО ОСТАР КУКИ, ДА СЕ ЧУВА ВОН ДОФАТ НА ДЕЦА!.Капетан Џеј Риболов Saltwater Попер Мами topwater Риболов Мами Молив Мами Тоне Тешко Мамка Молив Попер Намамат Poppers Surf Риболов Мами Молив Намамат (115 MM, се Меша Сина(115mm)).

Особините

Купувачите избираат и