• Ново
Едноставно Мобилен Moxee 4G LTE при-пејд Мобилни Жариште (Заклучена) - Црно - 256MB - Sim Картичка Вклучени - 4G LTE (SMKOK779HSDGP5)

Едноставно Мобилен Moxee 4G LTE при-пејд Мобилни Жариште (Заклучена) - Црно - 256MB - Sim Картичка Вклучени

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

За филмови, игри, интернет или на работа, Едноставно Мобилен Moxee Мобилни жариште е мал, компактен и лесен за употреба.останете поврзани секаде и насекаде и се дојде до 7 часа на време за користење на една моќна мрежа на национално ниво за игри, во кои работат и повеќе.бара едноставни мобилни 30-дневен план на податоци (не се вклучени); 4g lte брзини на еден од америка е топ мрежи; поврзете се до 16 уреди во секое време, насекаде; 2.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.4" - 4 : 3 tft lcd, full-екран во боја за лесно прилагодување и користење.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Останете поврзани каде и да сте со Moxee Мобилни Жариште.6"; обвинет за помалку од 3 часа.

Особините

Купувачите избираат и