• Ново
Вежба Америка - DEWEZ8 #8 Јаглероден Челик Завртка Extractor, Dew Серија

Вежба Америка - DEWEZ8 8 Јаглероден Челик Завртка Extractor, Dew Серија

DEN 423.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Qualtech завртка extractor.Завртка extractor се користи изречно за отстранување на скршени или запленети завртки.Изработена од јаглероден челик. 3/4-инчи мали крај 1-1/32-инчи големи крајот. 13/16-инчи вежба големина, 3/4-инчи цевка големина.Големина : #8.

Особините

Купувачите избираат и