• Ново
Hanes на Мажите Најважен Кратко Sleeve Т-маица Value Pack (4-pack)

Hanes на Мажите Најважен Кратко Sleeve Т-маица Value Pack (4-pack)

DEN 215.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Вашата Најдобра Вредност во Удобноста. 100% Памук (Пепел 99% Памук, 1% Полиестер; Светлина Челик 90% Памук, 10% Полиестер; Јаглен Хедер 50% Памук, 50% Полиестер).Висок-квалитет, удобност, по прифатлива цена.Целосна намали обезбедува roomier одговара.Двојно stitched ракави и дното полите за издржливост.Лежеше рамен јака го задржува својот облик се мијат по миење.Или tagless или со лесно removeable tearaway ознака за удобност.Пакет од 4 т-маици.Асортиман на tagless Црна, Морнарско, Светлина Челик и Чад маици.

Особините

Купувачите избираат и