• Ново
Амазон Мажите Најважен е Класичен-одговара Навремено-Отпорни се Водат Фустан Панталона

Амазон Мажите Најважен е Класичен-одговара Навремено-Отпорни се Водат Фустан Панталона

DEN 821.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

63% Полиестер, 33% Viscose, 4% Останати Влакна.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Овој класичен одговара навремено-отпорни се водат фустан панталона обезбедува чиста, модерен изглед совршен за секоја прилика.Со копче затворање.Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.

Особините

Купувачите избираат и

Мажите Паѓаат Тенок одговара Plaid Панталони Фустан Панталона, Бизнис Секојдневен Одговараат Директно Нога Панталони

Тенок одговара панталони : Компресирани половината дизајн, покривање на долниот на стомакот и половина

DEN 1055.76