• Ново
Бурна Kromer Оригинални Kromer Капа - Зима Волна Капа со Earflap

Бурна Kromer Оригинални Kromer Капа - Зима Волна Капа со Earflap

DEN 828.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Шест панел состав е дизајниран да остане на вашиот шеф, без разлика што на активност.EARBAND : Опремени со прилагодливи шарки се повлече надолу earband, оваа шапка е one-stop-shop за одржување на вашата глава топло за време на студената зима месеци.Тие се посветени на супериорни услуги на клиентите со понудени доживотна гаранција за сите капа производи.Опремени затворање.Достапен во 13 различни големини, оваа шапка е одлична отворено зимска опрема за мажи или жени.Се НАМАЛИ И ПОРАБИ ВО САД : се Наоѓа во Мичиген, Бурна Kromer е изработката сигурен и високо-квалитетни капи за повеќе од еден век.

Особините

Купувачите избираат и