• Ново
mookaitedecor Црна Obsidian Кристал Руна Камења Set на 25, Flatback Cabochon Камен Врежани Старец Futhark Азбука Симбол Wiccan Кристали за Гатање и Лекување

mookaitedecor Црна Obsidian Кристал Руна Камења Set на 25, Flatback Cabochon Камен Врежани Старец Futhark Азбука

DEN 640.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нека оваа руна камен наместете се на вашиот водство за да се започне лекување патување.Вештерка Руни Стакло во Собата : Руна камења се користат за гатање, начин за да се предвиди иднината или ви помогне да работат надвор со вашиот проблем и проблем.5 инчи(13mm); дебелина : 0.Wicca Кристал Подароци : Тоа е идеален за лична употреба, или ќе поставите на вашиот олтарот за декорација, или било место што сакате да промовираат позитивна енергија.Секој рунически симбол има посебно значење, можете да ги користите за да ви помогнат со вашиот проблем, или исто така можете да го комбинираат со Tarot да се направи дивинација работа.Тие се исто така одличен кристал поставува за вештерство.Врежани Азбука Руни Сет : Има 24 камења со златен рунически антички симбол и 1 празно камен.Големина на Руна Камен(приближно) : Должина : 0.Боја : Црна.7 инчен(18mm); width : 0.И тоа е, рече дека Руни се познати за алудирајќи кон одговорите, што е корисно за интуиција.2 инчи(6-7mm); Тегови околу 55-60 грам/set.Доаѓа со сомот торба за подароци подготвени.Секој од розета е уникатен, па ќе има некои мали варијации во боја, големина и текстура.Секој камен е flatback и рака полиран.Тие се добри помош кога ќе се направи јога, медитација.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс�

DEN 1066.56

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс�

DEN 722.40

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52