• Ново
NEU ГОСПОДАР ElectricBrad Nailer, Вклучувајќи Staples и Ноктите и Бојата Sprayer со 3 Спреј Модели, 3 Млазници и 1200ml Монтажни Канистер

NEU ГОСПОДАР ElectricBrad Nailer, Вклучувајќи Staples и Ноктите и Бојата Sprayer со 3 Спреј Модели, 3 Млазници

DEN 2749.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

♣Добие две корисни алатки за DIY проекти на ГОЛЕМА цена!. ♣Што Ќе ја Добиете - Со Електрично Помине Пиштол/Главен Пиштол за DIY Проект на Текстил, Столарија и Дрво, Вклучувајќи Staples и Ноктите & некоја нова верзија електрични боја sprayer со 3 Млазници и 1200ml Монтажни Канистер за мулти проекти. ♣2 in1 Бред Nailer/Спојувач - Поради staples и brads дека corded помине пиштол и главен пиштол е компатибилен со, постојат бројни апликации за оваа алатка, како што се општите поправка, инсталирање листови на изолација и прикачување на лесни трим, итн. ♣Електрични Боја Sprayer - Електрични Рачни боја пиштол карактеристики HVLP технологија и висока моќност на мотор за 100% покриеност со минимум overspray и максимална контрола. ♣Пријателски Услуги на Клиентите Ако проблеми со квалитетот се случи во гарантираниот период, NEU ГОСПОДАР Услуги на Клиентите Тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Објектот доаѓа со Бред Nailer, NEU ГОСПОДАР NTC0060 Електрични Помине Пиштол/Главен Пиштол за DIY Проект на Текстил, Столарија и Дрво, Вклучувајќи Staples и Ноктите & NEU ГОСПОДАР Електрични Спреј Пиштол со 3 Спреј Модели, 3 Млазницата Големини и 1200ml Монтажни Канистер за Сликарство Таванот, Ограда, Кабинети.

Особините

Купувачите избираат и