• Ново
6Pcs Риболов Мами, Риболов Мами за Бас, Topwater Пастрмка Мами, Мулти Поврзувани Swimbaits, Роботски Риболов Мами, Пливање Мами за Слатководни Saltwater, Lifelike Риболов Мами Комплет

6Pcs Риболов Мами, Риболов Мами за Бас, Topwater Пастрмка Мами, Мулти Поврзувани Swimbaits, Роботски Риболов

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ГРАВИТАЦИЈАТА УРЕД : гравитацијата уредот внатрешноста на мамката помага да се приспособат на центарот на гравитација, може да го зголеми кастинг растојание и да се направи звукот што го привлекува големи предатори. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Нашата риболов мамки понуда за 12-месеци обезбедување на квалитет и животниот век професионални услуги на клиентите.Покрај тоа, живот-како пливање акции направи тоа привлекување на повеќе фаќа и предизвикување предатор риба на штрајк.LIFELIKE РИБОЛОВ НАМАМАТ : Опремени со 3 D holographic очите и се обложени со реални риба скали, ова риболов мами изгледа толку нежен и живописни што тие изгледаат како вистински риба.Совршен риболов намамат кои лесно можат да измамат цел fishs.Дури и почетниците рибари лесно може да се контролира мамка и да добиете повеќе жетва.МУЛТИ ПОВРЗУВАНИ РИБОЛОВ НАМАМАТ : Изградени со тешка ABS пластика ang 6 сегмент мулти-поврзувани тело, поврзувани риболов мами може да потоне полека и се движи флексибилни во вода.Нашите пријателски и сигурен услуги на клиентите ќе ви одговориме во рок од 24 часа!.Оваа swimbaits е погодна за двете brackish и свежа вода и работи и во сите слоеви вода, и може да се користи за океански брод риболов, океанот рок риболов, океан плажа риболов.Совршен риболов намамат кои лесно можат да измамат цел fishs.LIFELIKE РИБОЛОВ НАМАМАТ : Опремени со 3 D holographic очите и се обложени со реални риба скали, ова риболов мами изгледа толку нежен и живописни што тие изгледаат како вистински риба.

Особините

Купувачите избираат и