• Ново
(5) Вакуум Ремени Одговара за Panasonic УБ UB8 MC-V270B MC/ MC-V Серија Vacs

(5) Вакуум Ремени Одговара за Panasonic УБ UB8 MC-V270B MC/ MC-V Серија Vacs

DEN 122.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

(5) Ремени Замена за Panasonic УБ UB8 MC-V270 B MC/ MC-V Серија Vacs Правосмукалка Појас.Вакуум Појас за Panasonic MC и MC-V Vacuums.Го заменува Ремени УБ, UB8, MC-V270 B.Вклучува (5) Вакуум Појаси. (5) Ремени Замена за Panasonic УБ UB8 MC-V270 B MC/ MC-V Серија Vacs Правосмукалка Појас Вклучува (5) Вакуум Ремени Вакуум Појас за Panasonic MC и MC-V Vacuums.Го заменува Ремени УБ, UB8, MC-V270 B Овој дел е со врвен квалитет, генерички резервни замена дел.Секое повикување на марка или модел броеви е наменет за идентификација за цели.Овој производ не содржи било каква гаранција од производителот.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините

Купувачите избираат и

Универзална инвалидска Количка со Седиште Појасот Подигнат Прилагодливи Рака Авто Стил Тока Затворање Одговара

Луѓето кои често имаат тело смена.Не може да се sedentary, падот на како и други заштитни ограничувања.Им пом�

DEN 453.12

Прилагодливи Продолжување Седиште Одредување Појас Не се Лизга Тока Конекцијата Безбедност Подигнат Воздржаност

Користење на highquality сомот перфорирани ткаенина, skinfriendly, мека, дише и не заостанато, издржливи во употреб�

DEN 414.96