• Ново
Golde Медал, Wondra Сите Prupose Брашно, 13.5 оз

Golde Медал, Wondra Сите Prupose Брашно, 13.5 оз

DEN 64.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

БРАШНО : Златен Медал Wondra Брзо Мешање Сите Намена Брашно е одлична за речиси сè.Бидејќи t не додадете боја, тоа е особено идеален за печење бел леб и колачи.МУЛТИ-УПОТРЕБА : се доволно Силни да се земе висок-зголемувањето на квасец леб до нови височини.И mellow доволно да се направи вашето семејство е омилена пита кора рецепт ронлив совршенство.СИТЕ НАМЕНА : Златен Медал Сите Намена Брашно е нашиот најголем разноврсна брашно за секој рецепт кој едноставно повици за "брашно".ПРОВИЗИИ СОВРШЕН : Парк вашето провизии со Златен Медал брашно за сите ваши последната минута печење потреби.СОДРЖИ : 13.5 оз.Wondra Е Посебен Брашно : Wondra Брзо Мешање Брашно прави deliciously мазна сосови и gravies лесно, без грутки.Wondra Брашно се раствора побрзо отколку сите намена брашно, па можете да се увери од правење мазна сосови и gravies во секое време.Го користиме во торти, колачи и леб, исто така.Wondra Брашно е брз и лесен брашно за денешниот начин на живот.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 722.40

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52