• Ново
Мајкл Michael Kors Жените Супер Кабел Поврзана Ткаенината Пом Beanie

Мајкл Michael Kors Жените Супер Кабел Поврзана Ткаенината Пом Beanie

DEN 1320.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Акрил.Останете модерно и топло на ладно дена со овој Michael Kors Супер кабел-сплетам ткаенината пом шапка, направена во буци кабел поврзана акрил и прелиена со меки пом.Мека кабел поврзана акрилик.Rib-сплетам пати-копија на ткаенината.Меки врвот пом.Метал-лого.Останете модерно и топло на ладно дена со овој Michael Kors Супер кабел-сплетам ткаенината пом шапка, направена во буци кабел поврзана акрил и прелиена со меки пом.

Особините

Купувачите избираат и