• Ново
NEU ГОСПОДАР Главен Пиштол со Контакт Безбедност и Моќ Прилагодливи Knob(336pcs Staples и 200pcs Ноктите Вклучени)и Боја Sprayer со 3 Спреј Модели, 3 Млазници и 1200ml Монтажни Канист?

NEU ГОСПОДАР Главен Пиштол со Контакт Безбедност и Моќ Прилагодливи Knob(336pcs Staples и 200pcs Ноктите Вклучени)и

DEN 2344.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

♣Добие две корисни алатки за DIY проекти, на ниската цена. ♣Што Ќе ја Добиете - Со Електрично Бред Nailer, Вклучува 336pcs Staples и 200pcs Ноктите & некоја нова верзија електрични боја sprayer со 3 Млазници и 1200ml Монтажни Канистер за мулти проекти. ♣2 во 1 Главен и Ноктите Пиштол - Работа со Главен T50 серија или TRA700 серија од 5/16" да 5/8" и 18 мерач бред помине од 1/2" да 5/8". ♣Електрични Боја Sprayer - Прилагодете го материјал за јачина за да се намали или да се зголеми дамка проток за да се подобри покривање ефикасност. ♣Пријателски Услуги на Клиентите Ако проблеми со квалитетот се случи во гарантираниот период, NEU ГОСПОДАР Услуги на Клиентите Тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Објектот доаѓа со NEU ГОСПОДАР Главен Пиштол N6013 со Контакт Безбедност и Моќ Прилагодливи Knob за Текстил и Дом, Вклучува 336pcs Staples и 200pcs Ноктите & NEU ГОСПОДАР Електрични Спреј Пиштол со 3 Спреј Модели, 3 Млазницата Големини и 1200ml Монтажни Канистер за Сликарство Таванот, Ограда, Кабинети.

Особините

Купувачите избираат и