• Ново
Naanle Стилски Печатени Ајфеловата Кула во Париз, Мека Многу Абсорбента Големи Декоративни Рака Крпи Повеќенаменски за Бања, Хотел, Теретана и Спа (16 x 30,Бела Црна)

Naanle Стилски Печатени Ајфеловата Кула во Париз, Мека Многу Абсорбента Големи Декоративни Рака Крпи Повеќенаменски

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

80% Полиестер + 20% Памук.Увезени.Крпи Димензии : Произведен Специјално за Американскиот Стандард Крпа Големина : 16"x30" Ширевте; Ексклузивно на Embellishments.HIGHT КВАЛИТЕТ : Мека Полиестер-микрофибер Пред се, Чиста памучна Назад, Направени со Не-токсични, Вода Растворливи Материи.ТРЕНДИ БОИ И ДЕЗЕНИ : Naanle Уникатно Дизајнирани Алишта во Стилски Модел,Добра Декоративни Крпа за Бања, Хотел, Канцеларија, или Салата Затворен Дури и Совршен Подарок Идеал.Повеќенаменски : Мека & Меки Материјали Washcloths Ви Овозможи да Уживате во Кавга-бесплатно Чистење Без Било Rsk од Оштетување на Кожата,Со што се Соочуваат со Крпа, Рака Крпа,Sweatband, Бебе Крпа, Кујна Крпа и повеќе.ЛЕСНО НЕГА : Машина Изми Без Протриване, Pilling или Губење на Lint Под Ниска Температура на Водата, и Екстра Брзо Сушење.Боја : Париз.

Особините

Купувачите избираат и