• Ново
WENDYWU Балет Пак Диск и Спин Вртење на Одборот за Танчери, Балет, Гимнастика, Танц

WENDYWU Балет Пак Диск и Спин Вртење на Одборот за Танчери, Балет, Гимнастика, Танц

DEN 456.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Направен од композитни пластична смола со гума, neoprene нога подлога.Танчери не може да престане да се врти и насмеан, додека градењето на доверба, усовршување на техника и совладување на pirouette.Вртење Диск Одбор може да ви помогне да знаете вашето тело подобро и особено, тоа ја подобрува вашата филтерот за да се ублажат и да се поправи вашето тело усогласување.Балет Вртење Одбор може да се користи на многу места, како танц студиа за обука на вашиот врти, на проби пред натпревари или дури и дома.

Особините

Купувачите избираат и