• Ново
F A Dumont Sterling Silver Св Елизабет за Унгарија Pendant со 18 од не ' Рѓосувачки Челик Лајт Тротоарот Синџир. Светец-заштитник на Пекарски/Бездомници

F A Dumont Sterling Silver Св Елизабет за Унгарија Pendant со 18 од не ' Рѓосувачки Челик Лајт Тротоарот Синџир.

DEN 1034.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

925 Sterling Silver Pendant со Нерѓосувачки Челик Синџир.Вклучува Делукс Подарок Кутија.Произведено во САД.Цел Живот Guarntee.Sterling Silver Св Елизабет за Унгарија Pendant со 18" од не ' Рѓосувачки Челик Лајт Тротоарот Синџир.Светец-заштитник на Пекарски/Бездомници.Вклучува делукс флип-најдобар подарок кутија.Медал/Pendant мерки 1/2" x 1/4".

Особините

Купувачите избираат и