• Ново
Алуминиум Доза Двојна Авион Доза Цела Компатибилен Со 1996-2000 Chevy Chevrolet SBC L31 Vortec 350 383

Алуминиум Доза Двојна Авион Доза Цела Компатибилен Со 1996-2000 Chevy Chevrolet SBC L31 Vortec 350 383

DEN 2282.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Dual Авион Дизајн.Овие фрлија-алуминиум водот се под притисок тестирани за пневматиците.Издржливи и долготрајни.Подобрена енергија од мирување за да 6,500 вртежи во минута.Ја заменува Оригиналната Опрема (OE) број : 2116. Оваа точка е сосема нова Доза Колектор.Тоа ќе одговара на следниве марки и модели : Компатибилен со 1996-2000 Chevy Vortec 350 383 Please Забелешка Vortec Шефовите Имаат Само 8 Завртки кои имаат Доза На, 2 Завртки во Секој Агол на Доза, ако вашиот Доза е 12 Вкупно Завртки тогаш оваа Доза не ќе работат.

Особините

Купувачите избираат и