• Ново
ANMBEST 2 во 8 Од Терминал Блокови Модул, 25A DIN Железнички и Панел Монтажа Енергија Дистрибуција Збег Одбор за САЛАДИН Серво Засилувач Моќ

ANMBEST 2 во 8 Од Терминал Блокови Модул, 25A DIN Железнички и Панел Монтажа Енергија Дистрибуција Збег Одбор

DEN 2001.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е 2 во 8 од енергија дистрибуција модул, широко се користи во САЛАДИН, серво, DIN песна инсталација, моќност засилувач, Домашни електрични, итн.ИЗДРЖЛИВИ : PA66 се користи за изолација материјал, како и високо-сила бакарна легура се користи за навртки и crimping рамка.Силна спроводливост, цврстина и стабилност, и долг животен век.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Овие терминал блокови имаат терминали, кои држете и ослободување на жици преку едноставна прилагодување на завртка, овозможувајќи ви лесно да се направи привремени конекции со ПХБ.Компактна структура, C45(35mm) железнички инсталација, висока ефикасност. 300 V оценет напон, 25 A номинална струја, може да ги исполни повеќето од потребите на живот.

Особините

Купувачите избираат и