• Ново
Pelican Чамци - Универзална Кану, Кајак & Застане Гребло ВЕЧЕРАМ Количка Превозникот – PS1439-1 - Пати Заедно Количка со Широк Отстранлив Гумени Гуми

Pelican Чамци - Универзална Кану, Кајак & Застане Гребло ВЕЧЕРАМ Количка Превозникот – PS1439-1 - Пати Заедно

DEN 1679.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Расклопна – Огради заедно лесно да се земе по должината на патувањето или продавница.Овозможува лесен транспорт на било Кану, Кајак или Застане Гребло Одбор (ПОДДРШКА).Тешки - Широк гумени гуми -Може да го носи и до 110 lb.Материјал : Тешки алуминиумска рамка.Лесен и Компактен - 7.6 lbs – 24 во.X 6 во.X 11 во.Лесно транспорт вашата кану, кајак или застане гребло одбор благодарение на Pelican КОЛИЧКА.Оваа количка карактеристики на тешки алуминиумска рамка, широк гумени гуми и може да превоз до 110 lb.Расклопна, на Pelican КОЛИЧКА е едноставен за чување и лесно да се земе по должината на патувањето.Исто така можете да го добиете НОСАТ на РАКА да го носи вашиот кајак или на вашата ПОДДРШКА.Нема повеќе главоболки превоз на вашиот watercraft на вода, на оваа количка ќе се направи полесно.Сега можете само да се концентрираат на преземање на тоа лесно и prepping вашата авантура на вода.Лесно транспорт вашата кану, кајак или застане гребло одбор благодарение на овој Транспорт Количка.Тоа се карактеризира со тешки алуминиумска рамка, широк гумени гуми и може да превоз до 110 lb.Расклопна, на Pelican Количка е едноставен за чување и лесно да се земе по должината на вашите патувања.

Особините

Купувачите избираат и