• Ново
TopTable Снабдувањето со Пластична Маса Крпа се Тркалаат Бела | Тешки БЕЛА Премиум ПОДЕБЕЛИ за Еднократна употреба | 54inch x 108ft до 12 x 6ft правоаголни маси | Тешки | Подебели |

TopTable Снабдувањето со Пластична Маса Крпа се Тркалаат Бела | Тешки БЕЛА Премиум ПОДЕБЕЛИ за Еднократна употреба

DEN 839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Достапни во Црна, Златна и Бела, овие табела крпи можат да го разубават секој табела со леснотија.Живописни бои - новите поголеми, подебели дизајн значи маса крпа има поцврсти, повеќе живописни бои.Тоа не солза или rip толку лесно како и други дизајни!Помалку Набори - Со само 2 огради, по должината на маса крпа, оваа маса крпа е дизајниран да имаат помалку набори од сите други спакувани табела облека.Тоа лесно се покрива табели од сите бои и не е лесно да се види преку како и други маса крпа дизајни.НОВИТЕ поголеми, подебели дизајн - Овој маса крпа е дизајниран да биде посилна и подебели од сите други за еднократна употреба табела облека.Тие лесно може да се избриша чисти и да се отстранува.Тие се домот, како и практичните!.На поголеми, подебели дизајн значи оваа маса крпа е идеален за pop-up ресторани, кафулиња и други food & drink места.Ова е совршен за Партиите, BBQs, Банкети, Buffets, Излети.

Особините

Купувачите избираат и