• Ново
(4) Вакуум Појас за Hoover Стил 160 Windtunnel Вакуум 40201160 - Нови

(4) Вакуум Појас за Hoover Стил 160 Windtunnel Вакуум 40201160 - Нови

DEN 286.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

(4) Вакуум Појас за Hoover Стил 160 Windtunnel Вакуум 40201160 - НОВИ.Одржување на оптимална вакуум перформанси со замена појас на секои 12 месеци.Компатибилен со Windtunnel Uprights (освен само движи модели).Исто така одговара на Комерцијални Wind Tunnel Bagless, Bagless Widepath, Bagless Power MAX, Bagged Catlina и многу други.Вклучува 4 (четири) Вакуум Појаси. (4) Вакуум Појас за Hoover Стил 160 Windtunnel Вакуум 40201160 - НОВ Бренд Нова Високо Квалитетна Замена Вклучува 4 (четири) Вакуум Ремени Одржување на оптимално вакуум перформанси со замена појас секои 12 месеци Компатибилен со Windtunnel Uprights (освен само движи модели).Исто така одговара на Комерцијални Wind Tunnel Bagless, Bagless Widepath, Bagless Power MAX, Bagged Catlina и многу други.Ве молиме Имајте во предвид : Овие се Вакуум Ремени специјално произведени за да биде ТОЧНО замена за Нечистотија Ѓаволот.

Особините

Купувачите избираат и

Универзална инвалидска Количка со Седиште Појасот Подигнат Прилагодливи Рака Авто Стил Тока Затворање Одговара

Луѓето кои често имаат тело смена.Не може да се sedentary, падот на како и други заштитни ограничувања.Им пом�

DEN 453.12