• Ново
Scully Mens Кожа Вест

Scully Mens Кожа Вест

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Кожа,Полиестер.Увезени.Предвремени затворање.Спајс до вашиот изглед малку со вест од Scully™.Голема & Високи големини се означени како LT, XT, и XLT големини во паѓачкото мени.Брзо копче-до пред.Два пред станот страна џебови.Еден внатрешни работи рамен џеб.Посочи дното фронт.Тело : 100% кожа.Обвивка : 100% полиестер.Професионални кожа чисти само.Увезени.Мерења : Должина : 22 Производ мерења беа направени со користење на големината д-р.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Спајс до вашиот изглед малку со вест од Scully™.Брзо копче-до пред.Два пред станот страна џебови.Еден внатрешни работи рамен џеб.Посочи дното фронт.Тело : 100% кожа.Обвивка : 100% полиестер.Професионални кожа чисти само.Мерења : Должина : 22 Производ мерења беа направени со користење на големината д-р.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.

Особините

Купувачите избираат и