• Ново
Безбедност Миење Шише, Стискаш Шише, Тесен Устата, Пластични (250ml / 8oz / 5 Шише)

Безбедност Миење Шише, Стискаш Шише, Тесен Устата, Пластични (250ml / 8oz / 5 Шише)

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет : 5* 250ml Миење Шише.Измијте шише користи за чување на перење решенија (етанол или deionized вода)и да се мијат labware.Карактеристики на оваа миење шише се флексибилност, еластичност и влијание, стрес-пукање, отпорност на влага, и лесни.Spout може да се намали за да се зголеми протокот на перење решение.Боја : Бела проѕирен.(Совети:Бидејќи бара првата слика да биде бела позадина, сивата на слика 1 е резултат на пост-ГЛАСАЧКО место обработка.Вистински производ е бело, проѕирни.) Материјал : Пластични Карактеристики на 250ml Миење Шише Тежината на 250ml Миење Шише : 32g Висина : 174mm Устата Lengh : 65mm Дното Турнеја. : 195mm Тежината на 500ml Миење Шише : 47g Висина : 210mm Устата Lengh : 65mm Дното Турнеја. : 230mm Ако ви треба 5* 500ml Миење Шише, ве Молиме да пребарувате Asin : B07 HGV6 MFP.

Особините

Купувачите избираат и