• Ново
Стап-на Велур Ѓон со Индустриска Сила Лепило Поддршка. Resole Стари Чевли за Танц или Пак Патики во Совршен Танц Чевли. [Велур-M, Велур-XL]

Стап-на Велур Ѓон со Индустриска Сила Лепило Поддршка. Resole Стари Чевли за Танц или Пак Патики во Совршен

DEN 526.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ние препорачуваме чистење велур ѓон со челична четка по танцување.За огромното мнозинство на гума или пластика-soled чевли лепило, исто така, останува на, но постојат некои многу ретки гума или пластични соединенија (особено синтетички, гума-како пластичен материјал наречен ЕВА), на која лепило стапови помалку добро.Како да се грижи за велур ѓон се Избегне носење на велур ѓон за рапави површини како што се бетон или асфалт, како и на оние површини ќе штета велур.Без лепак е потребно за овој производ.Тоа навистина е толку едноставно!.75" долго, потпетици се 3.Ние ќе одговориме брзо и ќе ви обезбеди со задоволително решение.Ние одвивање на овие ѓон оптимално за монтирање повеќето рамни-soled чевли, додека обезбедување на врвен dance искуство.Во случај веројатно дека овој производ не се држи добро за вашите чевли, ве молиме контактирајте со нас.Ниту еден од што е потребно со нашите себе-се држат стапалата со индустриска сила лепило поддршка.5" широк x 4.Пак било кој пар на чевли во велур-soled танц чевли, или да го замени ислужени велур ѓон на постојните танц чевли.Не грижете се за сечење на правото форма на лист од велур.

Особините

Купувачите избираат и