• Ново
Vermil V-Nock за Брзо Nocking - Премија Традиција Стрелаштво Опрема

Vermil V-Nock за Брзо Nocking - Премија Традиција Стрелаштво Опрема

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На nocks направен од Поликарбонат (PC) што е најдобро познат како трајни и издржливи.На nock ќе го издржат повеќето ситуации од секојдневниот пракса сесија на предизвик теренот стрелаштво.Лесно да се индексирање со рака дизајни кои се приспособат на слепи тропа кои се вклучени во многу историски стрелаштво техники.Nock избрана падина внатрешни работи дизајни овозможи да се расправаме ослободени nocking погодни за брзо стрелаштво.Кога историската естетски ги исполнува модерен дизајн е практичност.Во соработка со Бамбус Стрелаштво, V nock понуда можете лесно да индексот – лесно да се nock во дизајнот, без да се жртвува историски стрелаштво наследство.

Особините

Купувачите избираат и