• Ново
Тешко 1 Кралската Кралот Плетенка Кожа Оглавник, Кафеава , Коњ

Тешко 1 Кралската Кралот Плетенка Кожа Оглавник, Кафеава , Коњ

DEN 790.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Рака плетенка парична казна кожа во текот покрена ремени.Солидна месинг фитинзи.Круг грлото latch.Прилагодливи носот и двојно swedge токи на круната.Одговара на повеќето коњи.Рака плетенка парична казна кожа во текот покрена ремени, цврсти месинг фитинзи, круг грлото latch, прилагодлив носот и двојно swedge токи на круната.Одговара на повеќето коњи.

Особините

Купувачите избираат и