• Ново
6 Pack Keurig Јаглен Филтри за Вода Замени - ги Отстранува Хлорот, Мириси, и Другите Нечистотии од Вода - за Keurig 2.0 Кафе Машини

6 Pack Keurig Јаглен Филтри за Вода Замени - ги Отстранува Хлорот, Мириси, и Другите Нечистотии од Вода - за

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стави филтер кертриџ во вода и се впие за 10-15 минути. ► КАЗНА-ЖИТО ЈАГЛЕН - Пофини јаглен гранули зголемување на површина изложеност на вода и да го зголеми ефективната филтрација.Нашите јаглен вода филтер е направен на филтер памук и активниот јаглен со напредна технологија, и заработува применливите професионални лабораторија за тестирање рејтингот и тврдења. ЌЕ НЕ СОБЕРЕ "KEURIG-CUISINART"ЛЛ НЕ СЕ ВКЛОПУВААТ "KEURIG-CUISINART". ► ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ ПАКУВАЊЕ - Ние брод вашата Keurig компатибилен филтер замени не се во гломазна кутија, но поединечно запечатени со минимални барања за пакување. ► ПОДОБРУВА ПИЈАЛАЦИ ВКУС - Отстранување на нечистотии, калциум, хлор, и мириси со активниот јаглен филтри создава најдобрите-дегустација пијалоци. ► MICROMESH МАТЕРИЈАЛ - Обезбедува на јаглен се наоѓа во филтерот и не се пречка до вашиот Keurig кафематот.Ја прави вашата пијалаци има ист вкус како да беше наменета.Со активниот јаглен филтри за вода за подготовка на вашиот пијалок, тоа е не само подобар за вашиот компјутер, но исто така е подобро за вас!Тоа може да се отстранува нечистотии што може да бидат штетни за здравјето, и ги отстранува до 97% од хлорот, го намалува limescale, и го зголемува животниот век на вашето кафе на одлуки.Пакет од 6 замена на јаглен вода филтер одговара за сите Keurig машини.Место на филтерот кертриџ во држачот.Исплакнете го филтерот кертриџ со млаз вода од чешма за 60 секунди.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 722.40

QHH Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Батерија Игри Канцеларијата Тастатура и Глушец Сет со Светлото и Исклучување

Интелигентни заштеда на енергија, издржливи, тастатурата автоматски се исклучува светлото кога тастат

DEN 815.76

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52