• Ново
EyezOff Стигнале Кабел Комбинација Брава со 4-Dial Заклучување на 53-инчен Кабел - Црна

EyezOff Стигнале Кабел Комбинација Брава со 4-Dial Заклучување на 53-инчен Кабел - Црна

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Разноврсна кабел за заклучување, се препорачува за брзо ослободување компоненти и додаток за заклучување-ups-от.Кабел должина до 1.35 m / 53 инчи (дијаметар 2.4 mm / 0.1").Издржливи винил обложен челик кабел, флексибилни и обвива лесно околу објектите. 4-цифрен resettable функција, со 10,000 различни комбинации.Идеален за обезбедување на велосипеди, buggies, колички, алати и многу повеќе.Разноврсна 4-dial кабел за заклучување со мноштво на апликации.Едноставно да се следат инструкциите се направи ова заклучување голем плус за секој гледа да се обезбеди нивниот багаж.

Особините

Купувачите избираат и