• Ново
adidas Жените Веруваат дека Ова 2.0 Солидна 7/8 Хулахопки

adidas Жените Веруваат дека Ова 2.0 Солидна 7/8 Хулахопки

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 64% Polyamide, 36% Elastane.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Adidas висок пораст хулахопки за секојдневно вежбање.Тесни одговара носи до кожата.Mesh џеб за складирање.Еластичен појас за удобност.

Особините

Купувачите избираат и