• Ново
Klutz Мини Гумичка Слатки Занает Кит Браун/a, 5 Должина x 1.5 Ширина x 9 Висината

Klutz Мини Гумичка Слатки Занает Кит Браун/a, 5 Должина x 1.5 Ширина x 9 Висината

DEN 289.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вклучува 32-страница настава книга.Секој комплет прави 15 гуми.Papercraft сцени, лиен очи, како и сопствен обликувањето алатка им помогне на секој проект се погледне само право.Гумичка глина во 4 бои.Обичај глина обликувањето алатка. 30 мини-бред очи.Papercraft екранот.Да научат како да креираат, колачи, сладолед, парче овошје и други третира со овој пастелни бои палета на глина.Да научат како да креираат, колачи, сладолед, парче овошје и други третира со овој пастелни бои палета на глина.Комплет вклучува лесен чекор-по-чекор инструкции книга да им помогне на децата се направи 15 гуми, заедно со сите гумичка глина ќе треба.Papercraft сцени, лиен очи, како и сопствен обликувањето алатка им помогне на секој проект се погледне само право.Забелешка : За 100% Klutz заверена ве молиме посетете ја официјалната веб-страница.

Особините

Купувачите избираат и