• Ново
iMucci Професионални Беж Јасно Назад Градник БЕЗ Сунѓерот Backless Градник за Балет Танц

iMucci Професионални Беж Јасно Назад Градник БЕЗ Сунѓерот Backless Градник за Балет Танц

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 пати,Модел на висина на 5'9", тежина 114 LB, биста 33inch,облечен големина M;.90% Најлон, 10% Spandex.РАМО РЕМЕНИ : Прилагодлив и отстранлив рамо ремени, две рамо, рака бои предвидени : голи и јасно;.НАЗАД РЕМЕНИ : Јасно назад предвидени две должини, можете да изберете како ти одговара, не се грижите за носење backless леотар, покажуваат танчерка убаво назад крива;исто така одговара за backless партија или невестата се облекуваат;.ТКАЕНИНИ : удобно и мека;*****3.5 пати,Модел висина 59, тежина 114 LB, биста 33inch,облечен големина M;*****2.ГОЛЕМИНА : предлагам за деца девојка и возрасни дама,ве молиме изберете вистинската големина,градник е еластична може да го продолжите со 1.РАМО РЕМЕНИ : Прилагодлив и отстранлив рамо ремени, две рамо, рака бои предвидени : голи и јасно;*****5.ТКАЕНИНИ : удобно и мека;.ТКАЕНИНИ : удобно и мека;.НАЗАД РЕМЕНИ : Јасно назад предвидени две должини, можете да изберете како ти одговара, не се грижите за носење backless леотар, покажуваат танчерка убаво назад крива;исто така одговара за backless партија или невестата се облекуваат;.Повлекување На затворање. 90% Најлон+10% Spandex.Тие доаѓаат со две пар на ремени, еден гол и една јасна па може да се претпостави дека тие може да се црисс поминаа Две extranude и јасно рамо ремени,можете да изберете како ти одговара, не се грижите за носење backless леотар,Еден пар силикон подлога Тоа може да ви помогне да се избегне вашата долна облека ремени и покаже себе си повеќе самоуверено на сцената.

Особините

Купувачите избираат и