• Ново
ButterFox Голем лак Организатор Чување, Одговара на Ноктите Фен и 40-50 лак Шишиња (0.5 fl мл - 0.3 fl мл), Ноктите Материјали Организатор - (Црно/Виолетова, Со Dividers)

ButterFox Голем лак Организатор Чување, Одговара на Ноктите Фен и 40-50 лак Шишиња (0.5 fl мл - 0.3 fl мл),

DEN 1103.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Објавен во ОКТОМВРИ 2021 : Големи двојно прегради лак и ув светлина организаторот за носење.Складирање за LED УВ ламба фен и ноктите алатка за полнење и материјали.Направен од тешки материјали за долготрајни перформанси.Добро поместена надворешната школка обезбедува врвен заштита на лак шишиња.Овој здрав лак патување случај е идеален за професионалци и ноктите hobbyist.Дното оддел нуди доволно простор за складирање за 40-50 лак шишиња од различни големини (0.3-0.5 Fl Мл).Мека прилагодливи dividers обезбеди максимална флексибилност во организирање шишиња од различни големини.Тие, исто така, заштита на шишиња од дробење едни против други.Максимален капацитет зависи од формата и големината на шишиња.Се вклопува максимум 40 OPI 0.5 Fl Мл/15ml лак шишиња (OPI 15ml шишиња се поголеми отколку повеќето други со исто капацитет).Топ оддел нуди голем простор за складирање за LED УВ ламба фен, ноктите вежба и битови, лак смена, четки, памук влошки, нокти датотеки, гел на ноктите, натопи прав и др суштинско значење нокти алатки како датотеки, ноктите вежба, лак смена, памук влошки и др.Повеќе се отвори пошта и zippered џебови обезбеди лесен за складирање и организација на простор за сите нокти алатки и прибор.Случај само!Содржината не е вклучен!.

Особините

Купувачите избираат и