• Ново
Epowon 18-Volt Мулти Хемија Батерија Полнач за Портер Кабел PCXMVC Литиум Јон & NiCad NiMh Слајд PC18B PC18B-2 PC18BL PC18BLX PCC489N Cordless Моќ Алатка на Батерија

Epowon 18-Volt Мулти Хемија Батерија Полнач за Портер Кабел PCXMVC Литиум Јон & NiCad NiMh Слајд PC18B PC18B-2

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

0 Ah Литиум Батерии во 45-минути и 4.Спецификација : Број на Модел : PCXMVC Тип на Производ : Батерија Полнач Влезен Напон : 240 V/50 Hz Замени : ОЕМ Портер-кабел PCXMVC, PCLMVC и PCMVC Компатибилен Со : Портер Кабел 18 V Литиум Јон & Ni-Cd Ni-МЗ PC18 B PC18 BL PC18 BLX PCC489 N, PC18 BLEX, PC18 SS, PC18 JR, PC18 JS, PC18 FL, PCC581 B, PC18 DS, PC18 CSL Заменува Моделот на Полначот : За МОДЕЛОТ-КАБЕЛ 18 V Литиум-Јонска Nicad Батерија Полнач PCMVC, PCXMVC Пакет Вклучуваат: 1 X 18-Volt Батерија Полнач за Моделот-Кабел PC18 B PC18 BL PC18 BLX Cordless Tools.За Epowon : Epowon е Нов Бренд на , искусни батеријата производителот на моќ алатка.Полнач за Сите Портер Кабел 18 V Литиум-Јон & Ni Cad/Ni Mh Батерија PC18 B, PC18 BL, PC18 BLX, PCC489 N, PC18 BLEX, PC18 SS, PC18 JR, PC18 JS, PC18 FL, PCC581 B, PC18 DS, PC18 CSL.Во согласност со препораките на FCC Ro HS и CE безбедност тестирање стандарди.Заменетата Батерија Полнач ОЕМ Модел# PCXMVC, PCLMVC и PCMVC.Epowon батерии секогаш уживаат добра репутација со многу строги тестирање и официјална потврда, висок квалитет на материјалите, практичен дизајн, заедно со одлична поддршка на корисниците на.0 Ах Литиум батерии во 1.5 час или помалку.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс�

DEN 722.40

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52