• Ново
Artilife D Прстен Сидро 1/4 Приколка Карго Вратоврска Надолу Прстен Сидро за Подот Камиони RV Campers Комбиња АТВ SUV Чамци Мотоцикли, Тешки Вратоврска Надолу Прстен со Зголем?

Artilife D Прстен Сидро 1/4 Приколка Карго Вратоврска Надолу Прстен Сидро за Подот Камиони RV Campers Комбиња

DEN 748.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Големина】D прстен големина : 1.85" x 1.46" x 0.24"; Заградата Големина : 2.24" x 0.79"; Дупка со Дијаметар : 0.24". 【Здрав & Трајни】D прстен вратоврска падови со висока јачина на челична конструкција за сила и долговечност, може да се справи со оптоварување до 1,200 фунти по прстен. 【Анти-Корозија & Рѓа-Доказ】На трајни вратоврска надолу прстени оптоварување сидро lashing прстени се заштитени со оближена со цинк кој може да се спречи корозија и ' рѓа. 【Мулти-Цел】D прстен подлога додадете лесен сидро точка за јажиња, bungee канапи или ремени.Широко се користи како тај-долу заштита на камиони, магнети, кајаци, atv настана,campers, комбиња, чамци, приколки и така натаму. 【Пакет се Вклучени】20 x 1/4" Д прстен сидро.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс�

DEN 722.40

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52

LED Лицето Шанса Знак за Бизнис, Супер-Светли LED Отвори Знак за Салон за Убавина, Електрични Рекламирање Прикажување

За HIDLY : го Прилагодите вашиот сопствен и уникатен ДОВЕДЕ Лицето Шанса Знак, одличен друга универзална о�

DEN 7896.00