• Ново
Magid Ракавица и Безбедноста BN500BN EconoWear Фино Плетени Најлон Брада Маска, Една Големина, Кафеава (100 Брада Опфаќа)

Magid Ракавица и Безбедноста BN500BN EconoWear Фино Плетени Најлон Брада Маска, Една Големина, Кафеава (100

DEN 676.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Во денешниот брзо менување на работата на животната средина, производ барања продолжи да се развива, за кои се потребни за безбедност на производителите да расте со предизвикот.Лесни најлон го прави за удобно се вклопуваат.Невидливи Браун нето.Нашата посветеност на оваа и нашата силна работна етика се причините зошто клиенти изберете MAGID како и нивните Т.Дали за тешки-должност работа или светло, еднократна употреба, безбедноста облека во Magid Ракавица и Безбедноста е изработен од квалитетни материјали кои ги задржи работниците безбедно и удобно во текот на целиот ден долго.Парична казна ткаат.Magid Ракавица и Безбедноста на Америка е водечки производител, увозник и дистрибутер на работа ракавици и лична заштитна опрема (PPE), вклучувајќи прва помош производи и заштитна и расположливиот облека.

Особините

Купувачите избираат и