• Ново
BEYIMEI PCI-E 1X да 16X Столб Картичка, за Bitcoin Ethereum Рударство ETH,10 Кондензатори,со 0.6 m USB 3.0 Продолжување Кабел & 6PIN SATA Power Кабел - GPU Extender Столб Картичка - (V011-PRO,6 Pack)

BEYIMEI PCI-E 1X да 16X Столб Картичка, за Bitcoin Ethereum Рударство ETH,10 Кондензатори,со 0.6 m USB 3.0 Продолжување

DEN 1919.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【PCI-E 1 X да 16 X Столб Картичка】 : V011-PRO Верзија PCIe столб Картичка се најдобро решение за поставување на Ethereum/Bitcoin и други графичкиот процесор апаратури за ископување.Во исто време се користи со (ASIN : B094 FRYRB3) може да обезбеди брз пренос на податоци брзина. 【10 кондензатори, побезбеден!】 : На графичка картичка напојување усвојува 10 увезени големи цврсти кондензатори за да се направи графичка картичка напојување повеќе стабилно и безбедно. 【Мулти-интерфејс за напојување 】Двојна 6 PIN порта напојување прави напојување на графичка картичка независно од плоча, со што се намалува товарот на плоча при поврзување на повеќе графички картички. 【Солиден Кабел】 : 60 cm USB 3.0 кабел за флексибилно поставување на PCI-E уреди.На PCI-E конектор се користи мулти-слој заштитените жица, која може да се поврзе до 3М, без сигнал за слабеењето. 【За поддршка на Системот】 : компатибилен со сите системи WINDOWS, LINUX, MAC.Боја : PCI-E 1 X да 16 X Столб Картичка(V011-PRO).

Особините

Купувачите избираат и