• Ново
Haggar Мажите eCLo Stria Проширување-Половината Pleat-Пред се Облекуваат Панталона

Haggar Мажите eCLo Stria Проширување-Половината Pleat-Пред се Облекуваат Панталона

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

77% Полиестер, 23% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Pleated фустан панталона кој скриени проширување корселе и француски летаат со копче.Коса џебови и копчето-преку велт џебови на задниот.Haggar e CLo производи направени со Repreve рециклирани влакна од Unifi.Оваа Haggar repreve stria pleat-пред се облекуваат жадувам е направено од полиестер и рециклиран полиестер мешавина дава голема рака и, исто така, добро за животната средина.Repreve Stria Вилка Pleat - Манжетната Се Облекуваат Панталона.

Особините

Купувачите избираат и

Мажите Паѓаат Тенок одговара Plaid Панталони Фустан Панталона, Бизнис Секојдневен Одговараат Директно Нога Панталони

Тенок одговара панталони : Компресирани половината дизајн, покривање на долниот на стомакот и половина�

DEN 1055.76