• Ново
Манична Паника Богородица Снег Коса Тонер Проширија

Манична Паника Богородица Снег Коса Тонер Проширија

DEN 405.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ги Отстранува Brassy Жолти Тонови; Богородица Снег Е Сино Обоени Тонер Дизајниран Да Помогне Да Се Елиминира Brassy Тонови На Најсветлите Ниво Десет Русокоса; Богородица Снег Како Сите Наши Нијанси Двојки Како Длабока Климатизација Маска Додека Боење На Вашата Коса.Се Врти Коса Бела За Живи Светли Бои Косата; Употреба Богородица На Снегот Да Се Создаде Кул Тон Платно Кои Може Да Ви Даде Подобри Резултати Пред Боење На Вашата Коса Светла Живописни Бои.Косата Тонер За Блондинки; Употреба Богородица Снег На Секои Две Недели Да Се Задржи Вашата Русокоса Насоки Брилијантен; Ова Двојки Како Климатизација Маска.Без суровост И Вегетаријанската Формула; Вегетаријанска Состојки Бои И Услови за Коса; PPD И Амонијак Слободен; Paraben Слободен; Глутен Слободен; Resorcinol Слободен; Phthalate Слободен; Направени Во САД; Тестирани На познати Личности Не Животни.За Најдобри Резултати; Богородица Снег Тонер Само Ќе Работи Правилно За Коса Што Била Пред Lightened На Ниво Девет Или Десет Platinum Русокоса Со Манична Паника Флеш Молња Кајгана Колекции.

Особините

Купувачите избираат и