• Ново
3500lbs Капацитет Тешки Рака Крик, Рака Крик Брод Приколка Крик, Прирачник Крик со 10m(32ft) на Рака Чудак Крик, Влечење Крик, Управувана двонасочна

3500lbs Капацитет Тешки Рака Крик, Рака Крик Брод Приколка Крик, Прирачник Крик со 10m(32ft) на Рака Чудак Крик,

DEN 852.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голем Капацитет : Рака Крик со Кука 3500 Lbs/1587 Kg Кабел Должина : 50mmx10m(32.8 метри), Голем Капацитет : Рака Крик со Кука 3500 Lbs/1587 Kg Кабел.Answer : ___________________________ Note : хоризонтална вчитување количина : 3500 Lbs, Вертикална вчитување количина : 1700 Lbs.ИЗДРЖЛИВИ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ова се тешки-должност рака чудак крик обезбедува одлични кревање товар и за влечење моќ со своите 3500lbs влече капацитет.На АТВ крик е Идеален за утовар/ влечење чамци, тревник опрема или кревање на тешки предмети. 4.1 : 8.1 CID : изработени од високо јаглероден челик со поцинкувана заврши за максимална сила и долговечност што е отпорен на ' рѓа и корозија;Најлон webbed рака,висока јачина и супер издржлив.Ергономија : Против пролизгување се справи обезбедува цврста потпора за помалку корисникот замор и повеќе продуктивност додека cranking прирачник крик.Апликации : се Повлече до 3500 фунти и unreels / истоварува лесно.Се движи Било Пикап Камион, Атв, И Може да Се Користи Како Тешки Брод Крик И Приколка Чамец Крик.Информации : Количина : 1pcs Капацитет : 3500 Lbs Color : Црвена Тип : Челик Кабел Рака Крик Должина на Челик Кабел : 10 M (32ft) Дијаметар : 5.0 mm Cid : 4.1 : 8.1 Начин / Брзина : 2 / 1 Тешки Челична Конструкција Приставане Кука Опремен Со Безбедносни Pawl Пакет Содржина : 1 X Рака Крик 1 X Справи со 1 X Кука.

Особините

Купувачите избираат и

Метал Крик, Трајни Прирачник Крик, Повеќе Цели парична Казна Изработка Мазна Авто-Заклучување Практични за Индустрија

Во отсуство на електрична енергија, како вид на крик да може ефективно да се игра одредени функции.На ме�

DEN 3242.16