• Ново
Westbrass D422-07 Лизга Заеднички Продолжување Цевка, Сатен Никел 8 во.

Westbrass D422-07 Лизга Заеднички Продолжување Цевка, Сатен Никел 8 во.

DEN 990.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лизга заеднички продолжување цевка со месинг орев и гума за миење. 1-1/2 во.OD. 8 во.должина.За проширување на тоалетот мозоци tailpiece да стапица или стапица tailpiece на ѕид.Дувачкиот изградба.Полиран Месинг.Полиран Никел.Сатенски Никел.Масло Протри Бронза.Нерѓосувачки Челик.Полиран Хром.Бела.Мат Црна Боја.Антички Бакар.Боја : Сатен Никел Westbrass 1-1/2 во.дијаметар, 8-Инчен Лизга Заеднички Продолжување Цевка.Се користи за да се Продолжи Должината на Потрошувачка на P-Отстранување на Отпад или Цевка до Ѕид.Лизга Заеднички Орев и Гума за Миење Вклучени, 100 PSI Максимален Работен Притисок, 150 Степен на Максимална Работна Температура, Цврсти Месинг Изградба.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 722.40

QHH Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Батерија Игри Канцеларијата Тастатура и Глушец Сет со Светлото и Исклучување

Интелигентни заштеда на енергија, издржливи, тастатурата автоматски се исклучува светлото кога тастат

DEN 815.76