• Ново
haowei 1Pcs Нерѓосувачки Челик со Дрвена Рачка Puer Puerh Чај Нож Игла Професионални Мраз Изберете Чај Торта Изберете Алатка за Кршење на Љубопитните Тули за Кујна Барови Ша

haowei 1Pcs Нерѓосувачки Челик со Дрвена Рачка Puer Puerh Чај Нож Игла Професионални Мраз Изберете Чај Торта

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Цврст Материјал Нашите ултра остри нерѓосувачки челик мраз изберете нож со висок квалитет и полиран дрвена рачка, обезбедува удобен и лесен зафат што нема да се лизга кога е во употреба.Совршена Големина за Вкупна должина од 16 cm/6.29 инчен,должина на Ножот 6 cm/2.36 инч.Компактна големина, многу удобен за носење.Широк Спектар На Апликации, Идеален за користење дома, канцеларија, чај куќа, чај, продавница, ресторан, и сл.,Добро направена, исто така, добра колекција за чај љубовници.Може да се користи за растурање на мразот, исто така, може да се користи за други предмети, како замрзната храна.Чај игла е добар помошник точно да pry од некои лисја.Техниката што се работи најдобро е да се вметнување на игла во работ на колачи, тули, а потоа нежно работа нагоре и надолу, додека чајот loosens и паѓа надвор.Боја : A.

Особините

Купувачите избираат и

Rddconkit 9 Мраз Зема Алуминиум Легура се Справи со Мраз Алатка Со Безбедноста Покритие за Кујни, Барови, Шанкер,Излети,

Висок Квалитет : со Користење на висококвалитетни дебела алуминиумска легура материјал, не е лесно да ' �

DEN 335.76