• Ново
Класичен Додатоци 55-881-011501-RT Соочува, Големи Veranda Патио L-Облик Пресек Троседот Капак, Левата, Песочни

Класичен Додатоци 55-881-011501-RT Соочува, Големи Veranda Патио L-Облик Пресек Троседот Капак, Левата, Песочни

DEN 2927.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

КЛАСИЧЕН ДОДАТОЦИ РАЗЛИКА : Veranda опфаќа оди на екстра миле со внатрешни работи врзани шевовите за сила, со висока густина крои за издржливост, поместена рачки за утеха, и за појавување на webbing за еден софистициран изглед.ПРЕМИУМ ПАТИО на КОРИЦА : се Вклопува лево соочуваат со L-облик пресек дневна поставува 83"L (левата страна), 104"L (десна страна) x 32"D x 31"Х. ПАТИО ПОКРИЕ со ГАРАНЦИЈА : Три години ограничена гаранција.ВОДООТПОРНА И водоотпорен : Gardelle ткаенина карактеристики елегантен вода-отвратителен ткаенина врвот со заштитен отпорен на вода 6 P-Слободен ламинат undercoating и заштитна темно поздравниот guard здолниште.ОБИЧАЈ се ВКЛОПУВААТ ОТВОРЕНО ПАТИО на КОРИЦА : Кликни-Затворете ремени snap околу нозете за да се обезбеди покривање на windy дена, а еластична полите кабелот со toggle овозможува прилагодување за тесна и custom-како се вклопуваат.Големина : Голем клиент омилен за својот модерен дизајн, издржливост и богата збирка на појавување на производи, Veranda линија карактеристики нашата тешка категорија Gardelle ткаени полиестер ткаенини и специјални вода-отвратителен и отпорни поддршка.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52