• Ново
Harrison Хауард Супер Здрав Коњ Јаже Обука Оглавник

Harrison Хауард Супер Здрав Коњ Јаже Обука Оглавник

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% РАКА СТОКМЕНО : Направена од страна на страна, Harrison Хауард Јаже Halters донесе елегантни и рационализација design LIGHTWEIGHT & ЗДРАВ : Врзан од силна и лесна јаже, ова јаже оглавник дава вашиот коњ само правото одговара за оптимална удобност и ефикасност.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Изградена од една континуирана парче јаже.Пријателски потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека за да се измери вашиот коњ големина спецификации и двојно проверете со нашите големина референца.ГОЛЕМИНА ВРАТОВРСКА ПРСТЕН : ЕДНА големина им прстен е дизајниран да клип водството на јаже, како што не постои хардверот.Кога се користи со олово јаже, ова јаже оглавник е супер лесен за оглавник да се одржи.ЛЕСНИ & ЗДРАВ : Врзан од силна и лесна јаже, ова јаже оглавник дава вашиот коњ само правото одговара за оптимална удобност и ефикасност.Силна и со малку истегнување.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Изградена од една континуирана парче јаже.Кога се користи со олово јаже, ова јаже оглавник е супер лесен за оглавник да се одржи.Големина : една големина во Стандардна големина (погоден за повеќето Стандардна големина коњи).

Особините

Купувачите избираат и