• Ново
Луизијана Риба Фрај Производи Луизијана Риба Фрај, Воздух Фрај Различни Подарок Пакет - Пилешко, Риба & Свинско месо - 5 мл (Пакување од 6)

Луизијана Риба Фрај Производи Луизијана Риба Фрај, Воздух Фрај Различни Подарок Пакет - Пилешко, Риба & Свинско

DEN 418.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Содржи : 2 Пилешко, 2 Свинско, и 2 Риби кутии на Искусни Слој се меша.Специјално формулиран за употреба во Воздухот Fryers.Исто така, може да се користи во конвенционална рерна.Секоја кутија палта околу 2 кг на пилешко, свинско месо или риба.Леснотија на користење го дава максималниот криза и полн вкус во секое време!.

Особините

Купувачите избираат и