• Ново
Raptors Mens Спортски Кратки Брзи Сува Полиестер Гроздобер Кошарка Шорцеви со Џеб

Raptors Mens Спортски Кратки Брзи Сува Полиестер Гроздобер Кошарка Шорцеви со Џеб

DEN 600.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Шорцеви се кандидира голем за удобно и атлетик одговара.Drawstring затворање.СТИЛ И ДИЗАЈН : Функции, два странични џебови, црна или црвена тело и контраст боја акценти во тимот бои.Ние сме стручни во изработка на облека, ве молиме да обрнете внимание за нас и одржување ажурирање на најпопуларните производи за секој ден!Ви благодариме за читање, со нетрпение очекувам да работат со вашата компанија!.шорцеви за кошарка, фудбал, одбојка, тенис, бејзбол, џогирање, салата шорцеви, или плажа носат, како и други обука activites и спорт.Повод : од Суштинско значење фитнес и тренингот опрема за мажи.Совршен за gameday и секојдневно носат.По многу години на врнежи, имаме многу долгорочна соработка фабрики, па имаме најдобрите квалитетни материјали канали Има тим за продажба на сто луѓе Синџирот на Снабдување на Системот за Контрола, од предиво боја да заврши облека Еден стоп услуга од дизајн на пратката.100% Полиестер.Големината е наменета за еден тенок/атлетик одговара.

Особините

Купувачите избираат и