• Ново
DEWALT DCB205-2 20V MAX XR 5.0 Ах Литиум Јонска Батерија, 2-Pack w/ DCB102 12V Jobsite Станица за Полнење

DEWALT DCB205-2 20V MAX XR 5.0 Ах Литиум Јонска Батерија, 2-Pack w/ DCB102 12V Jobsite Станица за Полнење

DEN 6404.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со DEWALT 20 V MAX tools.Компактен, мала тежина дизајн.Премиум XR 5.0 Ах Литиум Јонска батерија.Нема меморија и практично нема авто-празнење.Вклучува 2 батерии.Пријави Две 12v-20v Dewalt(r) Li-ion Батерии & 2 Usb Порти.Пријави Батерии Во 95 Мин Или Помалку.Дијагностички Display Со Led Индикатор Кој Комуницира Статус На Наполнетост На Батерија.

Особините

Купувачите избираат и