• Ново
Пенливи Виножито Slouchy Beanie Топло Класичен Мажи Жени - Унисекс Секојдневно Водење На Тенки Baggy Черепот Капа Шапка

Пенливи Виножито Slouchy Beanie Топло Класичен Мажи Жени - Унисекс Секојдневно Водење На Тенки Baggy Черепот

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еластична затворање.Големина : Черепот Капа Е За 26.8 Cm/ 10.6 инчи Во Дијаметар, Еластична Доволно за Да Одговара на Повеќето Луѓе, Добра и За Мажите И Жените.Удобно Да Се Носат : Овие Се Види Капаците Се Направени Од Полиестер, Без Мирис И Не-Токсични, Отпорни И Не Сенчење, Кој Мека На Допир И Ви Даваат Удобен Носи Искуство.Ефект : Ги Држи Главата Топло Прикривање На Ушите И Ви Држи Пријатно Под Капа.Подарок : На Slouchy Beanie Шапка Може Да Биде Идеален Подарок За Вашето Семејство Или Пријатели.Можете Да Ги Споделите Шик Beanies Во Пакет Со Вашето Семејство И Пријатели.Широк Usages:Капа Е Прекрасен За Повеќето Активности На Отворено Како На Пример Лов, Патуваат И Кампување, Итн., Добро Костим Додаток За Да Се Задржи Топло Во Ладно Временските Услови.На Врзани Beanie Капа И Капа Доаѓаат Во Сите Големина Која Може Да Се Прилагоди На Мажите И Жените Главата Со Удобност И Атмосфера.Шапка Ви Помага Да Натпревар Над Големина Палта, Џемпери И Други Облека, Создавање На Кул Изглед.Прилагодливи Предност : Можете Да Се Тркалаат На Работ Нагоре Или Падне На Свои Различни Стилови На Шапка.Добра Еластичност Го Прави Тоа Може Да Се Вклопи Во Вашиот Шеф Добро.

Особините

Купувачите избираат и