• Ново
Балет Вртење Пршлен,Преносни Круг Танц Додаток Балет Вртење Диск Рамнотежа Гимнастика Опрема, Обука,за Танчери, Гимнастика и Мраз, Скејтери

Балет Вртење Пршлен,Преносни Круг Танц Додаток Балет Вртење Диск Рамнотежа Гимнастика Опрема, Обука,за Танчери,

DEN 326.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Без разлика дали сте танчерка, gymnast, фигурист, или само некој кој сака да го зајакне јадрото на мускулите, што е нашата пренослив рамнотежа диск е совршен избор за секој што сака да се обучуваат и да се подобри целокупното танцување перформанси.Балетот вртење диск е лесен и Пренослив.Безбеден и лесен за употреба во студио, дома или каде и да се обучуваат.Подобрување на Технологија : за ces корисникот да се справат со своите рамениците и над нивните колкови, квадрат колковите над колена, додека одржување на висок минато (passй) и задржување releve.4 cm Package се вклучени : 1pc x балет вртење disc Note : 1.Зајакнување на Мускулите Се : сферични форма на создава дисбалансиран платформа форсирање на корисникот на телото да се прилагоди на тој начин, што резултира со зајакнување на јадро, мускули, зглобови и техника.Стоп за Компромис Технологија : Тоа е првата обука алатка за претворање на специјално дизајнирани да се користи на releve. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Особините

Купувачите избираат и